מחירון

מחירון עיסויים של אילן אומנות העיסוי

כולם שואלים כמה עולה עיסוי? מה המחיר? למה אין מחירון מסודר?

הכנו לכם תמחור על כל העיסויים שלנו!

תבלו!

אצלנו יש מגוון רחב של עיסויים לבחירה! אנו נפרט כאן את העיסויים שתוכלו לבחור

העיסויים הפופולריים שלנו

מחירי העיסויים הבסיסיים:

50 דקות – 280 ש״ח | 75 דקות – 350 ש״ח | 90 דקות – 390 ש״ח

עיסוי שוודי הוליסטי
עיסוי שוודי הוליסטי - עיסוי מומלץ מאוד ופופולארי מאוד בקרב הלקוחות שלנו -
עוצמת הטיפול היא בינוני עד עדין באמצעות המרצת הדם הטיפול מצויין להפגת מתח נפשי ושרירי, איזון והרגעה כללית ולחיזוק מערכת החיסונית ומערכת העצבים.
למידע נוסף
עיסוי משולב
עיסוי משולב היינו שם כולל למגוון עיסויים העושים שימוש בשיטות העיסוי הידועות בתוספת טכניקות ייחודיות.
למידע נוסף
עיסוי רקמות עמוק
עיסוי רקמות עמוק מתייחס לטכניקת עיסוי המתמקדת בשכבות העמוקות של רקמות השריר, במטרה לשחרר מתחים ולחצים כרונים בגוף.
למידע נוסף
עיסוי הריון
עיסוי עדין הנעשה בשכיבה על הצד משפר את מוכנות השרירים והמערכת לתיפקוד מיטבי במהלך הלידה, מרגיע אי נוחות ועוזר לגוף לזרום עם השינויים החלים על האם לעתיד והכי חשוב נותן לה זמן להתחבר לתינוקה לחוש אותו, להיות איתו ללא הפרעות, ברוגע ובשלווה. העיסוי מתבצע משבוע 12 והלאה.
למידע נוסף

העיסויים המיוחדים שלנו

מחירי העיסויים המיוחדים:

50 דקות – 330 ש״ח | 75 דקות – 390 ש״ח | 90 דקות – 440 ש״ח

עיסוי לומי לומי בסגנון הוואי
סגנון עיסוי מסורתי עתיק יומין אשר מקורו בקבוצת איי הוואי השוכנת באוקיינוס השקט העיסוי מתבצע באמצעות אמות הידיים בתנועות מעגליות ובקצב מהיר המזמין את גופה של המטופלת לצאת במחול הטיפול מעניק לגוף אנרגטיות וחיות משחרר שרירים תפוסים ומשפר הזנתם, ממריץ מערכת לימפתית ומנקז רעלים פותח חסימות מגביר את זרימת הדם וגורם לכל המתחים להעלם.
למידע נוסף
עיסוי במבוק
עיסוי זה מתבצע על ידי מקלות מיוחדות חלולות או לא העשויות מבמבוק העיסוי יכול להתבצע בבגדים וגם ללא בגדים עם שמן או בלי שמן עיסוי זה מאפשר גישה לרקמות העמוקות של הגוף תוך כדאי גלישה רכה על השריר, שיטה זו מאפשרת מתיחה ושיחרור האנרגיה שהצטברה בשריר ותוך כדאי שחרור לחצים כמו כן, ניתן לעשות עיסוי זה מאוד חזק ואף עד סימנים כחולים (בדוגמא לכוסות רוח שמשחרר דם לא נקי לשכבות עיליונות של העור ודרך לימפה הוצעתה מהגוף) וניתן לעשות אותו רך ומרגיע.
למידע נוסף
עיסוי מיצרי
עיסוי זה מקורו ממצרים העתיקה
הנעשה באמצעות כפות הרגלים של המטפל בלחיצות ,דריכות ומתיחות על מנת להגיע לעומק השרירים ולשחררם,
הטיפול נועד להרגעה בשילוב עם נשימות המטופל, את הטיפול ניתן לעשות עם בגדים או בלי בגדים עם שמן תלוי ברצון הלקוח. זה הוא טיפול לאנשים תפוסים ומומלץ לקחת סידרה של טיפולים להשגת התואלת הרצויה.
למידע נוסף
עיסוי שיאצו
היא שיטת טיפול יפני השואפת להביא את הגוף לאיזון. כתוצאה מחסימה אנרגטית מרידיאן שגורמת להופעת תסמינים כמו כאב או לחץ. הטיפול מתבצע על ידי הישענות על גוף המטופל והפעלת לחץ רצוף עם שתי כפות הידים ,המרפקים ,האצבעות , מניפולציות עדינות ומתיחות לאורך ערוצי האנרגיה בגוף.
למידע נוסף
עיסוי כוסות רוח
לפני הטיפול באמצעות כוסות רוח יש להכין את הגוף לתהליך הטיפולי על ידי עיסוי האזור ומשיחתו בשמן. תנועת העיסוי מעודדת את נקבוביות העור להיפתח ולאנרגיה לנוע ברמת רקמת העור והשרירים. את הכוסות מצמידים לאזור הנדרש בגוף בהתאם לאבחנה. היניקה יוצרת על פני הגוף סימן שטף דם המעיד על פגיעה בנימי הדם אשר מצויים ברקמת העור ותחתיה, סימנים אלו יעלמו כעבור מספר ימים.
למידע נוסף
עיסוי ארומטי
ארומטי -
עיסוי בשמנים ארומטים מרגיעים.
בשיטה זו משתמשים בשמנים מיוחדים המופקים מצמחים בעלי ניחוחות מופלאים מהטבע.
עיסוי מומלץ מאוד מבית אילנס
למידע נוסף
עיסוי איורוודה בסגנון הודי
הטיפול מתבצע בתנועות איטיות ארוכות ועדינות המשלב טכניקה של ניסוכי שמן חם על המצח ועל איזור "העין השלישית" שהוא אזור בלוטת יותרת המוח. עיסוי אירוודה הוא מתודה כחלק מפילוספיית טיפול עתיק אשר נוסדה בהודו עיסוי אירוודה רואה את האדם כישות אחת עם הטבע וכחלק טבעי ממנו המטרה הגדולה של האירוודה היא לחבר את האדם עם הטבע והסביבה תוך התייחסות לקשר בין גוף ונפש, רוח והרמוניה עם הסביבה. *הטיפול מתבצע ללא בגדים, אך עם כיסוי מלא.
למידע נוסף
עיסוי גוואשה
גוואשה היא שיטת עיסוי סינית עתיקה המשמשת לריפוי בעזרת כלים שונים כשפירוש השם הוא "לגרד את החול" כלומר: לנקות את הפסולת הרעילה מהשכבות העמוקות של העור. זה הוא עיסוי המשחרר את השרירים מהמתח שהצטבר
למידע נוסף
עיסוי תאילנדי
עיסוי עתיק שמשלב בתוכו אלמנטים מהרפואה הסינית, ההודית, מהרפלקסולוגיה, ואפילו מהבודהיזם. העיסוי מורכב מלחיצות איטיות לשחרור הרקמות והמפרקים ומתיחות בשיתוף פעולה עם המטופל על מנת להרפות, לשחרר ולהגמיש את כל הגוף. ותרגילים מגוונים להמרצה ואיזון של מחזור הדם. העיסוי יעיל במיוחד לבעיות גב, כתפיים, צוואר וברכיים. ייחודו הוא בשילוב שבין עיסוי עמוק לשרירים, לבין מתיחות בהשראת היוגה ההודית – שילוב שיוצר תחושת שלווה, ומביא לחיזוק כוח הריפוי הטבעי של הגוף.
למידע נוסף
עיסוי אבנים חמות
שיטת עיסוי אינדיאנית שמשלב תנועות עדינות בטכניקת העיסוי השוודי עם אבני בזלת חמות ושמנים אתרים. האבנים החמות מונחות על שבע הצ'אקרות אשר על פי מסורת המזרח נחשבות למרכזים אנרגטיים בגוף כדי לשפר את זרימת האנרגיות ולאזן בין גוף ונפש, אבנים חמות יעילות לחיזוק המערכת החיסונית, הגברת חילוף החומרים,סילוק וניקוי רעלים.
למידע נוסף
עיסוי דיקור מערבי
היא טכניקה יעילה מאוד לטיפול בכאבי שרירים,כאבים כרונים שיקום ומניעה של פציעות ספורט. פעילות יום יומית כגון ישיבה ממושכת, עבודה מאומצת ומחסור בשינה עלולים להוסיף לרמת הכאב. על ידי החדרת מחטים ישירות לנקודות הכאב טריגר פוינטס משתפרת זרימת הדם ומעירה את הגוף לריפוי וניבנת רקמת שריר מחודשת באזור הבעייתי.
למידע נוסף
עיסוי אנטי אייגינג
אנטי אייגינג -
עיסוי בשמנים חמים בשילוב אבנים חמות ולסיום –
פילנג קצוות לחידוש ורענון תאי העור. מעניק מראה מפוסל ומתוח יותר מעכב הופעת קמטים
למידע נוסף

העיסוי המלכותי שלנו

מחיר העיסוי המלכותי של ILANS:

120 דקות – 580 ש״ח

עיסוי מלכותי
עיסוי מלכותי -
העיסוי המלכותי מבית אילנס - 120 דקות מהנות בשילובי עיסויים שונים! א עיסוי מומלץ מאוד מבית אילנס
למידע נוסף

מחירון עיסויים באילנס אומנות העיסוי כיכר המדינה תל אביב

תמונה 7 מחירון לימינציה דו צדדי a-4 צד ראשון